Uudised

Teade! Kasukatellimustega seotud kohtumised palume eelnevalt kokku leppida:

Palume kõik kasuka- ja karusnahateemasid puudutavad kohtumised ja võimalikud kohaletulekud eelnevalt kindlasti kokku leppida ekirja teel: eliisa@lindante.ee või telefoni teel 5347 3873

Osalesime sõja- ja katastroofimeditsiini konverentsil

Osalesime meie toodetavate lahingmeediku seljakottidega Kaitseväe Akadeemia poolt 01.-02. detsembril 2022 Tartus Eesti Rahva Muuseumis korraldatud 15. rahvusvahelisel sõja- ja katastroofimeditsiini konverentsil. Üritus oli äärmiselt kõrgetasemeline, osalejaid oli üle 800 ja osalejaid riike 24. Jäime konverentsi ja nii Eesti kui ka liitlasriikide militaarmeedikutelt saadud tagasisidega väga rahule ning arendame oma seljakottide tootesarja edasi.

Soetasime automaatse juurdelõikuse süsteemi

Kuna koroonaaeg on ju parim aeg investeeringuteks tööstuse automatiseerimisse- robotiseerimisse, siis otsustasime hüppeliselt parandada ettevõtte tehnoloogilist taset ja soetasime tekstiilmaterjalide automaatse juurdelõikuse süsteemi Gerber GT1000. Seoses sellega, et Lindante toodangust moodustavad üha suurema osa erinevad tekstiiltooted militaar- ja meditsiinisektorisse, osutuski süsteemi soetamine möödapääsmatuks. Süsteem on võimas ja kiire ning saame kangaste (sh ka kunstnahk, PVC

Praktikante tulemas juba Soomest

Lindantes käisid huvitavad külalised Soomes Pietarsaaris asuvast Centria ülikoolist https://web.centria.fi/ , kus õpetatakse erinevaid karusnaha-valdkonna erialasid ja Tallinna Tehnikakõrgkoolist. Arutasime erinevaid koostöövõimalusi, sh praktikantide võtmist nimetatud Soome ülikoolist. Igal aastal on meie firmas praktikal olnud Tallinna Tööstushariduskeskuse õpilased, aeg-ajalt ka teiste Eesti kutseõppeasutuste ja kõrgkoolide õpilased ja tudengid.

Saga Fursi karusnahaoksjonil karakulinahku ostmas

Afganistanist pärinevad karakulinahad on väga pehmed ja kerged ning neist valmistatud kasukad on üsna kaugel nõukaaegsetest Usbeki päritolu rasketest ja jäikadest nahkadest õmmeldud vammustest. Pilte meie valmistatud moodsatest karakulinahksetest kasukatest ja jakkidest näeb galeriis, reaalseid asju ikka meie juures kohapeal.

Vabrikupoe kasukate suur kevadine allahindlus!

Alates 22.03. on kõigi meie vabrikupoes müügisolevate kasukate hinnad 20-50% odavamad! Lisaks neile, mille pildid on kodulehel väljas, on meil müügis veel palju teisi kasukaid- tule ise vaatama, kaup kohe kätte! Kohapeal on osadel toodetel võimalik veel lisaallahindlus.

Milaano ja Pariisi Fashion Week’idel käidud

Moevaldkonna põhilised suunad pannakse paika moenädalatel. Juba tavapäraselt käisime materjale ja tarvikuid ostmas ning valdkonna arengutega end kursis hoidmas maailma ühel suuremal karusnahamessil Milaanos (www.theonemilano.com) ja esialgu üldisemalt maad kuulamas Paris Fashion Week’i raames toimunud messil Tranoi (www.tranoi.com) ning ühes Pariisi showroomis, millisega meil läbirääkimised seal eksponeerimiseks jätkuvad, sihikul on A/W 2018/2019 hooaeg.

Osaleme Rannarahva muuseumi jõululaadal 10.12.2016

Saabuval laupäeval ehk 10. detsembril oleme valikuga meie toodetest väljas Rannarahva muuseumi jõululaadal Viimsis. Tuldagu vaatama ja ostma!!

Moekohvikus 02.12.2016

Reval Cafe’s toimunud ajakirja Mood järjekordsel Moekohviku õhtul näitas Bastion aastavahetuse pidustusteks mõeldud luksuslikke komplekte ja karusnahad nende juurde käis välja.. teadagi kes!! 😉 Pildigalerii on vaadatav SIIN

Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengid Lindantes

Eile külastasid Lindantet Tallinna Tehnikakõrgkooli rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia eriala IV kursuse tudengid koos õppejõuga. Tudengid said ülevaate tänapäeva karunahamaailma toimimisest ja erinevatest nahkadest, näitasime kasuka- ja kindatootmise praktilist poolt ning huvilised said ka ise köösnerinoaga töötamist proovida.

12