Militaar​

Lindante OÜ on ettevõte, mis spetsialiseerub mitmesuguste tekstiil- ja nahktoodete valmistamisele kaitsetööstuse jaoks “Linda” kaubamärgi all. Ettevõte keskendub peamiselt rasketele tekstiilidele ja nahale, millest valmistatakse kõrge kvaliteediga tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks erinevates kaitserakendustes. Lindante ühendab innovaatilised materjalid ja tehnoloogiad, et pakkuda vastupidavaid ja funktsionaalseid lahendusi, mis vastavad kaitsetööstuse nõudlikele standarditele.

Pimenduskatted kaitseväe sõidukitele

Militaarsõidukite istmete remont

Eesti Kaitseväe sõidukite (MB, DAF, MAN, PASI jt) istmete remonti ja katete vahetust oleme teostanud alates 2015. aastast, meie käest on selle aja jooksul läbi käinud 1000+ ühikut erinevate autode istmeid.

Lahingmeediku seljakotid Ukraina sõjaväe Hospitallersite vabatahtlike pataljonile

Käeraudade vutlarid

Mudel vutlar23 on valmistatud vastavuses riigihanke (viitenumber 256025) osas 2 toodud hanke eseme tehnilise kirjeldusega.

pildid tulekul

Sooja voodriga labakindad

Kaitseväelaste talvised sooja voodriga labakindad. Pealismaterjal on tuld-, vett-, õli- ja mustusthülgav kangas (75% CO, 25%PL), eemaldatav vooder on kunstkarusnahast (100%PL); peopesas ja nimetissõrme all nahast tugevdusdetailid. Võimalikud suurused 7 … 12.